Одним з найбільш популярних медичних установ Туреччини є міжнародна мережа клінік Аджибадем. У березні 2017 відкрили нову 22 клініку в районі Алтунізаде в Стамбулі. Acibadem Altunizade – найбільша лікарня Туреччини.

Загальна площа приміщення нової клініки Аджибадем Алтунізаде (Acibadem Altunizade) становить майже 10 га і розрахована вона на 442 ліжко-місць. Це найбільша медична установа не тільки в Стамбулі, але і у всій Туреччині. Для порівняння, відомий Маріїнський парк в центрі Києва займає близько 9 га.

У клініці:
 • 134 одномісних палати
 • 18 палат високої комфортності (suit room)
 • 4 VIP-палати (king room)
 • 74 палати інтенсивної терапії
 • 32 палати швидкої допомоги
 • 14 операційних, оснащених новітньою технікою.

Для зручності відвідувачів в Аджибадем Алтунізаде створено спеціальний додаток Beacon, яке допомагає орієнтуватися в будівлі. Мобільний навігатор доступний на різних мовах. При вході в клініку він відправляє на телефон вітальне повідомлення та інструкцію, як пройти до потрібного лікаря. У свою чергу, співробітники клініки завдяки сервісу також можуть відстежити прибуття пацієнта. Для переміщення по клініці передбачені різні види трансферу, включаючи автоматизовані крісла для пересування, як в аеропорту.

На базі медичного закладу працюють 18 різних спеціалізованих відділень:
 1. Відділення нейрохірургії
 2. Відділення лікування раку молочної залози
 3. Відділення ортопедії і травматології
 4. Відділення інтервенційної нейрорадіологічної хірургії
 5. Відділення роботизованої хірургії
 6. Відділення трансплантації кісткового мозку
 7. Відділення лімфедеми
 8. Відділення фізіотерапії
 9. Відділення клітинної терапії
 10. Відділення збереження вагітності
 11. Відділення стоматології
 12. Відділення акушерства і гінекології
 13. Ангіографічне відділення
 14. Відділення лікування радіоактивним йодом
 15. Відділення ЕКЗ
 16. Онкологічне відділення.

Кожне відділення оснащено всією необхідною інфраструктурою, щоб пацієнти могли отримати повний набір послуг в одному місці. Це значно економить час, рятуючи хворих від необхідності звертатися до інших медичних установ.

Більшість фахівців цих центрів пройшли навчання в Європі і Америки, вони використовують передові методики діагностики лікування, проводять високоскладних операції. Наприклад, в онкологічному центрі різні види злоякісних і доброякісних пухлин лікують за допомогою новітніх методів онкохірургії, хіміотерапії, радіотерапії, йодотерпапіі, томотерапіі, імунотерапії, таргетной терапії, клітинної терапії (трансплантації кісткового мозку).

У всіх відділеннях клініки є спеціальні зони очікування, оснащеними телевізорами, бездротовим інтернетом, масажними кріслами, а також кімнатами для інформування. У медичному закладі також є кафе, магазин з сувенірами, книгами і товарами першої необхідності, відділення банку, ігрові кімнати для дітей.

Для маленьких пацієнтів працює педіатричне відділення, де надають комплексні послуги нарівні з дитячою лікарнею: від онкології до стоматології. Дитяче відділення має окремий вхід, службу невідкладної допомоги зі спеціальними кімнатами для огляду і процедурними кабінетами, окремі паркувальні місця.

У клініці створені всі умови для того, щоб і пацієнти, і їхні рідні відчували себе максимально комфортно і безпечно!

Детальніше https://tsn.ua

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


1 Comment

Мережа лікарень Acibadem (Аджибадем) в Туреччині · 12.11.2019 at 12:48

[…] Про найбільшу лікарню в Туречинні за посиланням  https://medical.balina.com.ua/acibadem-altunizade-na-bil-sha-likarnia-turechchyny/ […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *