Брахітерапія – метод лікування злоякісних пухлин з використанням закритих джерел іонізуючого випромінювання, що вводяться всередину пухлини або поруч з нею.

Принципова відмінність між традиційною радіотерапією і брахітерапією полягає в розташуванні джерела лікування. При проведенні брахітерапії джерело імплантують в пухлину або ж в безпосередній близькості від неї, звідси і назва «брахіс» – близький.

Брахітерапія широко використовується в лікуванні пухлин шийки матки, передміхурової залози (простати) і ін.

Переваги лікування:
  1. Швидке повернення до звичного способу життя.
  2. Негативний вплив на здорові тканини вкрай низький.
  3. Частота прояву рецидивів досить низька.
  4. Розвиток ускладнень відбувається рідко.
  5. Швидке проведення такого роду процедури і як правило призначення амбулаторного лікування.
Переваги брахітерапії в Туреччині:
  1. Великий досвід виконання брахітерапії провідними спеціалістами.
  2. Наявність найновішого обладнення.
Лікування передміхурової залози
У лікарнях Туреччини використовують високошвидкісна брахітерапія передміхурової залози із зображеннями в режимі реального часу.

Брахітерапія в лікуванні раку передміхурової залози – це контактна променева терапія, при якій здійснюється тимчасова або постійна установка радіоактивного мікроджерел опромінення безпосередньо в передміхурову залозу. За ефективністю брахітерпія порівнянна з хірургічними методами лікування, однак процес підготовки, лікування і реабілітації займає значно менше часу, при якому якість життя пацієнта абсолютно не змінюється.

Зовсім недавно HDR-брахітерапію стали застосовувати в якості так званої «рятівної терапії» при рецидиві раку, який до цього лікували за допомогою радіотерапії. «Рятівна терапія» буквально перевертає загальноприйняте уявлення про те, що одне і те ж місце не можна опромінювати повторно.

Лікування онкогінекологічних захворювань

Існує кілька способів проведення брахітерапії, за допомогою яких проходить лікування раку шийки матки в Туреччині, і всі вони виконуються шляхом впровадження радіоджерел в організм. Відмінності застосовуваних методик складаються лише в дозуванні і тривалості опромінення.

На етапі планування фахівці вибирають оптимальний спосіб дії на новоутворення, щоб домогтися його руйнування, не зашкодивши при цьому здоровим тканинам і сусіднім органам.

За допомогою сучасних медичних технологій при брахітерапії чітко розраховується терапевтична доза, необхідна для лікування від онкогінекологічного захворювання.

Про ще один метод лікування онкологічних захворювань – томотеріпію – можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/tomoterapiia-nova-metodyka-likuvannia-zloiakisnykh-novoutvoren/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085