Що таке Check up (чек ап) ?

Check up (чек ап) – повне медичне обстеження, спрямоване на визначення стану здоров’я і виявлення хвороб на ранній стадії, коли відсутні очевидні симптоми, а також схильності до певних захворювань, які можуть проявитися в майбутньому.

По суті, check up є регулярний медогляд, але не для галочки, як в державній поліклініці, а глибокий і комплексний, з урахуванням віку, статі, генетичних особливостей.

Check up чек ап
Чому варто обрати Туреччину?

 

Точність

Швидка і точна комплексна діагностика відповідно до міжнародних протоколів досвідченими лікарями.

 

 

 Оперативність

Можливість за короткий термін дізнатися про стан свого організму та отримати рекомендації по підтримці свого здоров’я.

 

 

Зручність

Безкоштовний супровід перекладача під час діагностики. Високий рівень комфорту в лікарні.

 

 

Для чого проходити check up?

Необхідність регулярного техогляду у більшості автовласників заперечень не викликає — нікому не хочеться, щоб двигун відмовив на ходу. У людського організму з машиною багато спільного — якщо хочете жити довго, потрібно час від часу перевіряти всі його системи.

Можливо ви вважаєте себе повністю здоровим, тому у вас немає необхідності у відвідуванні лікаря. Однак важливо пам’ятати, що багато захворювань розвиваються безсимптомно. Check up – медичне обстеження, яке дозволить виявити їх. Крім того, існує багато ризиків, які можуть призвести до розвитку хвороби: починаючи від шкідливих звичок і до генетичної схильності (наприклад, родичі, які страждають на діабет, кардіологічними або онкологічними захворюваннями).

Check up чек апКому потрібен check up?

Без перебільшення всім людям. Check up (чек ап ) – повне медичне обстеження – найпростіший спосіб піклуватися про здоров’я і в разі відхилень від норми виявляти і лікувати захворювання на ранній стадії. При цьому важливо розуміти: чим старше ми стаємо, тим уважніше потрібно ставитися до організму і допомагати йому справлятися з недугами.

Check up чек апЯкі програми check up бувають?

Існує кілька універсальних програм медичного обстеження check up:

  1. базові;
  2. для жінок;
  3. для чоловіків;
  4. для дітей;
  5. вузькоспрямовані (кардіологія, гастроентерологія, неврологія та ін.).

Базова програма включає детальне фізичне обстеження, яке виконується лікарем, мінімум 25 лабораторних та 10 інструментальних досліджень. За допомогою пов’язаних з кров’ю тестів визначається метаболічний, гормональний, гематологічний стан пацієнта і виявляється якість роботи органів і систем організму. Серед найбільш важливих аналізів слід назвати рентген та ультразвукове дослідження, вимірювання рівня цукру в крові, холестерину, обстеження стану печінки, нирок. В ході функціональних тестів проводяться вимірювання, які свідчать про роботу серця і системи дихання.

Програма залежить від віку, статі, способу життя і роду занять пацієнта, а також від того, якими захворюваннями страждають його близькі родичі.

Коли потрібно проходити check up?

Якщо у вас в цілому немає жодних скарг на своє здоров’я, то відповідно до вашого віку, рекомендовано проходити Check up (чек ап) медичне обстеження:

  • У віці 20 років необхідно один раз пройти медичний огляд, щоб виміряти рівень холестерину, цукру і тиск крові,
  • Якщо отримані величини виявляться нормальними, до 30 років можна проходити Check-Up з інтервалом раз у 5 років.
  • У віці 30-40 років – з інтервалом раз в 3 роки.
  • Після сорока років цю процедуру слід проходити щорічно.З віком зростає також ризик виникнення захворювань, у зв’язку з цим підвищується також значимість проходження повного медичного обстеження.
Check up чек апЯкі переваги проходження check up в Туреччині?

Перший плюс медичного обстеження check up в Туреччині – достовірність за рахунок більш сучасної техніки і наявності кваліфікованого персоналу, здатного правильно трактувати результати досліджень. Результати check up індивідуально оцінюються лікарями та записуються на цифрові носії.

Друга перевага – економія часу. У спеціалізованій клініці за кордоном, завдяки тому, що процеси побудовані і випробувані, обстеження займає від декількох годин до декількох днів (залежить від обраної програми). Ви отримаєте результати досліджень, висновки і рекомендації щодо коригування режиму харчування, способу життя або методів лікування, якщо воно необхідне. Не потрібно підлаштовуватися під графік роботи окремих лікарів, записуватися на прийом, кілька разів зриватися з роботи і їхати по лікарнях.

Третя перевага – лікарні мають престижну акредитацію JCI, що є свідченням високої якості медичного обслуговування. У Туреччині розташовується 43 медичних установи, які отримали американську акредитацію об’єднаної Міжнародної Комісії JCI (Joint Commission International). Такої кількості немає більше ні в одній країні світу. Для прикладу: в Німеччині – 5, в Ізраїлі – 3, в Росії – 1.

Ну, і приємний бонус — високий рівень сервісу і комфортні умови в клініках.

 

Balina Med Travel допоможе обрати програму check up

Тисни сюди

 

 


6 Comments

генетичне обстеження в Туреччині Balina Medical · 08.11.2019 at 11:15

[…] Генетичне дослідження може допомогти встановити діагноз генетичного захворювання. Якщо генетичне дослідження показує, що у Вас збільшений ризик розвитку захворювання у майбутньому (таке як рак грудей), ви зможете проходити обстеження більш регулярно і звести ризик до мінімуму. Про новий формат медичного обстеження можна ознайомитися тут https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/ […]

діагностика раку простати в Туреччині · 08.11.2019 at 12:56

[…] Цей аналіз та багато інших входять в чек ап обстеження всього організму. Радимо проходити його раз в рік. Детальніше можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/ […]

Діагностика органів шлунково-кишкового тракту · 08.11.2019 at 13:12

[…] Тому, ми рекомендуємо раз в рік проходити чек ап діагностику. Детальніше ознайомитися можна за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/ […]

Діагностика раку шийки матки · 08.11.2019 at 14:16

[…] Ми радимо Вам раз в рік проходити чек ап обстеження, детальніше можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/ […]

місяць боротьби з раком молочної залози пофілактика раку · 11.11.2019 at 16:42

[…] Радимо Вам проходити щорічне повне медичне обстеження check up, яке включає і обстеження молочних залоз. Детальніше за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/ […]

Вусопад: чому чоловіки не голяться в листопаді · 11.11.2019 at 17:01

[…] Тому всім чоловікам цього віку рекомендується здати простий аналіз крові на ПСА (простат специфічний антиген), а також проходити щорічно повне медичне обстеження check up. Детальніше про check up за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/  […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *