Рак легень є одним із найпоширеніших видів раку у всьому світі і, зокрема, в Україні. На ранніх стадіях цей вид раку найчастіше протікає безсимптомно, але саме на початкових стадіях лікування є найбільш ефективним. Діагностика дихальних шляхів доступне в Туреччині.

Основний метод такої діагностика дихальних шляхів є рентгенологічне дослідження. Для уточнення діагнозу використовується комп’ютерна томографія. Унікальний метод ПЕТ-КТ застосовують для визначення стадії захворювання у пацієнтів з дрібноклітинним раком легені. ПЕТ-КТ дослідження може бути рекомендованим пацієнтам з пухлиною Панкоста, а також хворим, для яких є можливим проведення радикальної резекції.

Детальніше ознайомитися з цими методами можна в розділі обстеження за посиланням https://medical.balina.com.ua/category/bm-exam/

EBUS –  ендобронхіальна ультрасонографія

Винахід EBUS (ендобронхіальне ультразвукове дослідження) – справжній прорив в пульмонології!

Найбільшим перевагою діагностики дихальних шляхів даним апаратом є можливість ставити точний діагноз без обов’язкового до цього хірургічного втручання. Своєрідний бронхоскоп, що має на кінці ультразвукового модуль, досліджує дихальні шляхи пацієнта, видаючи на монітор чіткі зображення. Вони то і вимальовують картину недуги, підтверджуючи або спростовуючи наявність раку.

EBUS-бронхоскопія застосовується при патологічних змінах легень, які виявляються на рентгенівських знімках або при проведенні КТ-дослідження в рамках обстеження в зв’язку з нападами утрудненого дихання, кашлем або болями в грудній клітці. Особливе значення діагностики раку легень має для дослідження лімфовузлів при плануванні лікування раку легенів.

Рак легенів – це група злоякісних пухлин, що виникли з клітин, які вистилають бронхи або легені. Права легеня зазвичай вражається частіше, ніж ліва, а верхні ділянки – частіше, ніж нижні. Нерідко для розвитку цього виду раку потрібно багато років. Якщо він виник, то найчастіше не обмежується одним органом (в даному випадку, легенями) і може метастазувати в інші частини тіла

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *