Рак шийки матки – достатньо розповсюджена патологія. Згідно з даними медичної статистики, вона складає 12% від загальної кількості діагностованих онкологічних захворювань. Щорічно рак шийки матки діагностують у 5 тисяч українок. Але є і позитивна статистика: якщо дотримуватися простих профілактичних заходів, ймовірність захворіти  ним зводиться до нуля. Діагностика раку шийки матки на ранніх стадіях і своєчасний початок комплексної терапії у багатьох випадках дозволяють досягти повного одужання.

Фактори, що можуть спровокувати рак:
  • онкологічні захворювання репродуктивних органів в анамнезі;
  • більше 5 пологів;
  • ранній початок інтимних відносин;
  • велика кількість партнерів;
  • ЗПСШ;
  • імунодефіцитні стани (в т.ч. після терапії цитостатиками й імуносупресорами);
  • шкідливі звички (особливо куріння).

Всі жінки повинні проходити обстеження на рак шийки матки один раз на рік після 21 року або після початку статевого життя.

Один з методів діагностики є ПАП-тест (його ще називають цитологічним скринінгом). Він  допомагає своєчасно виявити передракові стани шийки матки середнього та важкого ступеню і пролікувати їх. 

Діагностика раку шийки матки в лікарнях Туреччини новим, вдосконалим, найточнішим методом.

Унікальний апарат LuViva!

Скануючи шийку матки до найглибшого шару, ми можемо діагностувати клітини-попередники раку, перш ніж вони розмножуються та дозріють.  LuVivs дає можливість виявляти рак шийки матки на два роки раніше, ніж інші методи!

Крім того, ефективність цієї нової технології в діагностиці атипових клітин на 86 відсотків вища, ніж методи, якими ми користувалися на сьогодні. Це не інвазивний, безболісний і швидкісний метод. LuViva видає результат можна сказати миттєво – за 1 хвилину.

Існує 30-відсоткова помилка в мазку ПАП, яку ми називають хибнопозитивною або хибнонегативною. Світло сканування значно зменшує цю можливість. Похибка – близько 10%, а точність – близько 90%.

Рак шийки матки можна уникнути, якщо вчасно поставити діагноз!

Ми радимо Вам раз в рік проходити чек ап обстеження, детальніше можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/

Регулярний контроль наявності вірусу і стану шийки матки надзвичайно важливий!Запобігти легше, ніж лікувати! 

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *