Біль у спині – перше суб’єктивне відчуття хворого, з яким він звертається до лікаря та яке може бути проявом різноманітної патології. У багатьох випадках больовим сигналом про себе сповіщає сколіоз. Іншими ознаками цієї патології можуть бути ще й візуальні порушення: асиметрія плечей, вигин хребта, горб тощо. В сучасних найбільших ортопедичних клініках застосовується новітній метод рентгенологічного дослідження опорно-рухового апарату та хребта – цифрова рентгеноскопія, що проводиться за технологією EOS. Діагностика патологій хребта в Туреччині вже доступна за новітньою технологією.

Інноваційна рентгеноскопії EOS

EOS застосовується головним чином в ортопедичній практиці для діагностики патологій хребта.

Сканування пацієнта в положенні стоячи – це головне нововведення системи EOS, що дозволяє виробляти тривимірну (3D) реконструкцію зображень.

Безперечною перевагою технології EOS є низькі дози випромінювання. Наприклад, у порівнянні із загальною радіографією – в 2-3 рази, з комп’ютерною томографією (КТ) – в 20 раз. Однак за якістю система візуалізації EOS перевершує ці методи. Ця перевага особливо важлива при дослідженні опорно-рухового апарату дітей.

Ще одним безсумнівним плюсом діагностика патологій хребта в Туреччині є час, необхідний для проведення сканування. Тривалість процедури становить 10-15 секунд.

Також система діагностичної візуалізації EOS дає можливість отримати знімки в масштабі 1: 1, тобто в натуральну величину, що вкрай корисно в плануванні хірургічних операцій і відстеження перебіг хвороб суглобів і кісток.

Віділення лікарень Туреччини оснащені скануючими пристроями, що працюють за технологією EOS, яка є на сьогодні найбільш прогресивним методом обстеження у таких пацієнтів і являє собою справжню революцію в сфері діагностики захворювань опорно-рухового апарату як у дітей, так і у дорослих!

Ознайомлення з лікарнями Туреччини доступно за посиланням https://medical.balina.com.ua/category/turkey-clinics/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *