Якщо Вас турбує: біль у животі, нудота, печія, гіркота, кислий присмак у роті, проблеми з кишечником (метеоризм, нестійкий стілець, діарея, закрепи, кров’янисті виділення), непереносимість певних видів їжі або інші симптоми з боку травлення, кваліфіковані турецькі лікарі  можуть допомогти позбавитись від неприємних відчуттів та явищ та попередити розвиток небезпечних хвороб. Діагностика органів шлунково-кишкового тракту – це прогресивний високотехнологічний метод обстеження, який поєднує два види інструментальної діагностики — ендоскопію та сонографію (дія ультразвуку).

EUS(Endoultrosonografi)- Ендоскопічне ультразвукове дослідження

Дана процедура має безліч переваг:
  • Доступність.
  • Безпечність для пацієнта та персоналу, оскільки відсутнє джерело опромінення.
  • Висока інформативність (згідно з результатами недавніх наукових досліджень, достовірність висновку ендосонографії з приводу новоутворень жовчного міхура складає 94,8%, а пухлин фатерового сосочка — понад 97%).
  • Точність діагностики: в разі трансабдомінального УЗД органів черевної порожнини, ультразвуку потрібно пройти через кілька середовищ організму людини, в той час як ендосонографія дозволяє максимально близько підвести УЗ-датчик до досліджуваного органу.
  • Можливість проведення як УЗД, так і доплерографії.
  • Під час ендосонографії можна виконати біопсію підозрілої ділянки для більш ретельного вивчення патологічного процесу.

Діагностика органів шлунково-кишкового тракту – ендоскопічна ультрасонографія широко застосовується в гастроентерології, пульмонології, кардіології, онкології. Ендосонографія дозволяє чітко візуалізувати всі відділи травного тракту, паренхіматозні органи черевної порожнини, легені та бронхи, лімфовузли, а при використанні ефекту доплера вивчити кровообіг в органі.

Слід пам’ятати, що ціла низка хвороб шлунково-кишкового тракту можуть тривалий час перебігати у прихованій формі. Наприклад, в більшості випадків, хронічний гепатит майже не має скільки-небудь значних симптомів, допоки не виникне цироз печінки, а, скажімо, рак товстої кишки протягом 1-2 років здатен викликати лише здуття живота або незначні проблеми із стільцем.

Тому, ми рекомендуємо раз в рік проходити чек ап діагностику. Детальніше ознайомитися можна за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/

Тепер порожнисті органи травлення можна вивчати, не вдаючись до інвазивних і несучим опромінення методиками, що дозволяє проводити діагностику і вагітним, і грудним дітям, і ослабленим пацієнтам

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *