Курорт Дудінце щорічно користується популярністю у тисяч вітчизняних і зарубіжних відвідувачів. Приводом для відвідувань є приємна атмосфера, чисте повітря, відмінний сервіс за прийнятними цінами, але головним чином унікальна вода, яка лікує!

Унікальність води в Дудінце полягає в одночасному вмісті в ній сірководню і двоокису вуглецю, завдяки чому дозволяє лікувати одночасно і опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему. Хімічний склад Дудинської води і її лікувальний ефект фахівці порівнюють з водами французького курорту Vichy.

Що лікують в Дудінцях?
  1. Захворювання опорно – рухового апарату;
  2. Захворювання серцево – судинної системи.
ДудінцеЯк проходить лікування?

Лікування починається з первинного огляду лікаря. Приймаючий Вас лікар, призначає найбільш підходящі лікувальні процедури з наступним складанням індивідуальної лікувальної програми в залежності від стану вашого здоров’я. Основна процедура на курорті  Дудінце – це мінеральна ванна. Крім, стандартних процедур, які увійдуть в обрану вами програму перебування, Ви можете придбати додаткові лікувальні та релаксаційні процедури на первинному прийомі у приймаючого Вас лікаря.

ДудінцеЧому Дудинская вода лікує такий широкий спектр захворювань?
  • Вміщені в ній двоокис вуглецю і сірководень при проникненні в організм стимулюють лікувальні ефекти один одного.
  • Двоокис вуглецю значно покращує кровопостачання шкіри, що в свою чергу впливає на гемодинаміку і зниження периферичного судинного опору. В результаті чого знижується систолічний та діастолічний тиск.
  • Також знижується частота серцевих скорочень, поліпшується робота серця і реологічні властивості крові і плазми крові (підвищується флексибільність еритроцитів і зменшується накопичення кров’яних пластинок).
  • Сірка, що знаходяться в мінеральній воді, затримується в сполучних тканинах. Чим сильніше пошкодження тканин, тим більше сірки дана тканина поглинає.
  • Крім того, сірчана вода покращує розширюваність капілярів і артерій, підвищує рівень вазоактивних речовин, впливає на периферичні симпатичні нервові закінчення, знижує больові відчуття, а на гемодинаміку впливає аналогічно двоокису вуглецю.

Саме така синергічна взаємодія двоокису вуглецю і сірководню використовується для лікування пацієнтів з комбінацією захворювань серцево-судинної системи з захворюваннями опорно-рухового апарату і нервової системи.

ДудінцеЯкі є методи оздоровлення?

Бальнеологічні процедури

У число основних проведених бальнеологічних процедур входять перлинні, вуглекислі або прості мінеральні ванни, ванни з добавками, душ Шарко, циркулярний душ, вихрові ванни для кінцівок, підводний масаж, гідроксер.

Газолікування

Основою газолікування є використання природного вуглекислого газу в таких процедурах, як газові уколи і сухі вуглекислі ванни. Газові уколи на досить довгий час знімають больовий синдром

Торф’яної компрес

Торф містить велику кількість поживних речовин, мікроелементів, мінералів і речовин, легко всмоктуються через шкіру. Приємні теплі торф’яні пластини прикладаються до тіла для прогрівання м’язів спини або м’язів в області попереку. Обгортання позитивно впливає на клітини шкіри, покращує м’язовий тонус, розслабляє сполучну структуру, сприяє більш швидкому усуненню гематом, має антибактеріальний ефект і підвищує імунітет.

Допоміжні процедури

Індивідуальна і групова лікувальна фізкультура, індивідуальна лікувальна фізкультура зі спеціальною фасциальной технікою, маніпуляційна терапія, гідрокінезіотерапія в вихровому басейні, заняття з м’ячем, йога, пілатес, північна ходьба. Фізіотерапія.

Який санаторій обрати?

Всі санаторії в Дудінце звуться як дорогоцінні камені: «Янтар», «Смарагд», «Перла», «Діамант», що символізує цінність цілющих джерел.

Готель Rubin  розташований в шестиповерховому будинку. У 2007 році в санаторному комплексі провели масштабну реконструкцію, при сприянні проекту Європейського Союзу. Зараз внутрішній інтер’єр готелю виконаний в пастельних тонах, а номери мебльовані на сучасний манер.

Сучасний санаторний готель Mineral  знаходиться в центрі містечка Дудінце, в безпосередній близькості від курортної зони. Особливість готелю – в різноманітності лікувальних програм і спа-процедур.

Що подивитися в Дудінце?

У вільний час в найближчому оточенні курортного містечка можна знайти затишні винні погреби, історичні пам’ятки міста, туристичні стежки і різні екскурсійні програми.

Всіх, бажаючих насолодитися спокоєм, чистим повітрям і оздоровчими процедурами, запрошуємо відвідати і з задоволенням провести час на курорті Дудінце!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *