Естетична стоматологія – це поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення Вашого індивідуального та неповторного образу.

Естетика ясен

Гінгівектомія – це стоматологічна операція, в ході якої видаляється частина тканин ясен. У косметичних цілях операція гінгівектомія проводиться, якщо пацієнту не подобається, як надлишки тканин ясен впливають на посмішку та зовнішність.

Естетика зубів
  • Відбілювання

Відбілювання являє собою процедуру з видалення кольорового нальоту, що утворюється в структурі зубів, тобто на емалі і кісткової поверхні зуба і створює проблеми в естетичному плані.

  • Встановлення ламінатних вінірів

Серед показань — темні зуби, що не відбілюються, зуби із множинними пломбами та реставраціями, тріщинами, сколами, стертостями, діастемами і тремами — проміжками між зубами, віковими змінами тощо.

Це найбільш консервативний серед інших способів реставрації, що здійснюються з метою забезпечення естетичної привабливості зубів.

  • Цирконієві коронки для зубів

Цирконієві коронки – новітня розробка в області зубопротезування, яку використовують стоматологи в усьому світі. Така структура виробу робить його високоміцним і естетичним.

  • Імпланти

Зубний імплантат – це мтитановий гвинт, який замінює корінь живого зуба або зубів. Цей гвинт вкручується в щелепну кістку, щоб через певний час встановити на нього коронки, мости або зубні протези. Це майже точна копія справжнього зуба, кореня та інших складових.

  • Зубні вкладки

Сучасна стоматологія пропонує використовувати замість пломб зубні вкладки, які відрізняються більшою надійністю,  меншою пористістю, що виключає фарбування, можуть не тільки заміщати незначну відсутність тканин зуба, але і відновлювати до 50 % зуба і виглядають більш естетично.

  • Бондинг

Однією з сучасних процедур, які застосовуються в стоматології, є бондинг зубів. Суть цього методу полягає в нанесенні на емаль особливого полімерного гелю, який при затвердінні міцно закріплюється в тканинах і стає не відрізнятись від самого зуба. Таким чином за допомогою бондинга можна відновити первинну структуру емалі, наприклад, прибрати відколи, дефекти кольору, а також скорегувати косметичні недоліки, на зразок яскраво вираженого проміжку між верхніми передніми зубами.

Детальніше про брекети можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/nevydymi-brekety/

Ваша усмішка – запорука Вашого благополуччя, успіху та краси! Найновіші методи естетичної стоматології доступні у всіх клініках Туреччини.

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


2 Comments

Естетична медицина та пластична хірургія в Туречччині · 08.11.2019 at 15:56

[…] Естетична стоматологія в лікарнях Туреччини детальніше за посиланням https://medical.balina.com.ua/estetychna-stomatolohiia/ […]

Невидимі брекети капи Туреччина · 08.11.2019 at 16:18

[…] Більше інформації про естетичну стоматологію за посиланням https://medical.balina.com.ua/estetychna-stomatolohiia/ […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *