Генетичне обстеження в Туреччині  – різновид сучасного обстеження. Програми генетичного обстеження в Туреччині GENius дозволяє запобігти розвитку багатьох захворювань.

Багато захворювань, з якими людина стикається протягом життя, обумовлені генетичною схильністю і факторами навколишнього середовища. Запаморочливий технологічний прогрес, який переживає сучасний світ, сьогодні відіграє важливу роль і в розвитку медицини.

 

Генетичне обстеження GENius в Туреччині сьогодні дозволяє визначити проблеми зі здоров’ям, з якими ми можемо зіткнутися в майбутньому через вплив навколишнього середовища або генетичної схильності, і запобігти їх розвиток, а також обчислити генетичний код здорового життя, дізнатися , носієм яких захворювань ми є і які з них можуть бути передані нашим дітям, а так само зрозуміти, які ліки нам підходять.

Експерти готують спеціальний генетичний висновок для кожного пацієнта на основі аналізу слини, проведеного по 4 параметрам ДНК. В рамках програми генетичного обстеження GENius фахівці в області генетики оцінять результати досліджень і дадуть на їх основі конкретні рекомендації.

За зразком слини в даний час аналізується приблизно 200 різних генів, які впливають на обмін речовин в організмі, фізичну діяльність і використання енергії.

За допомогою вивчення генів з різних органів, таких як мозок, шлунок, кишечник, а так же м’язи, підшлункова залоза і жирова тканина, можливо детально вивчити принцип переробки цукру, жирів і інших речовин в організмі.

Попереджений – значить озброєний або переваги генетичного обстеження:

Генетичне дослідження може допомогти встановити діагноз генетичного захворювання. Якщо генетичне дослідження показує, що у Вас збільшений ризик розвитку захворювання у майбутньому (таке як рак грудей), ви зможете проходити обстеження більш регулярно і звести ризик до мінімуму. Про новий формат медичного обстеження можна ознайомитися тут https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/

Використовуючи генетичний аналіз вам допоможуть підібрати дієту для схуднення або таку, що буде сприяти покращенню обміну речовин, відтак поліпшить загальне самопочуття.

Результати генетичного дослідження можуть надати корисну інформацію при плануванні вагітності. На основі аналізу ДНК можливо отримати інформацію про спадковість, яка дає уявлення про здоров’я майбутніх дітей.

Ми пропонуємо Вам всеосяжне дослідження до вагітності, а також до пологів, яке дозволяє отримати повну інформацію про можливі захворювання, що передаються генетично.

Лікарні Туреччини, в яких можна пройти генетичне обстеження https://medical.balina.com.ua/category/turkey-clinics/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085