На відміну від інших ліків, які впливають на пухлину, імунотерапія раку допомагає нашому імунітету розпізнавати ракові клітини та нищити їх. Багато вчених вважають великі надії на імунотерапію раку. Останні препарати в галузі імунотерапії показують не тільки високі результати в лікуванні онкопатологій, але більшу виживаність пацієнтів в порівнянні з хіміотерапією.

Механізм дії імунопрепаратів полягає в тому, що вони активізують імунну систему пацієнта до самостійної боротьби із злоякісними клітинами, в результаті чого останні гинуть.

Імунна система як сканер для клітин. Пропускає своїх. Атакує чужих. Проте  ворожі клітини маскуються. Вони його не побачили і вони його пропустили.

Зірвати маскування з ворожих клітин та зняти з гальм імунну систему – ось у цьому є сенс імунотерапії. Медикаменти роблять пухлину видимою, тож організм сам починає з нею боротися. Без токсичної хімії, що вбивають не тільки клітини раку.

Види імунотерапії раку:

  1. Моноклональні антитіла. Препарати, які виявляють рак по речовинах, які виробляють ракові клітини.
  2. Інгібітори контрольних точок. Контрольні точки – це як “індикатори”, які дозволяють відрізнити здорові тканини від клітин раку. Ракові клітини здатні «маскуватися». Інгібітори в свою чергу знімають цю “маску”.
  3. Вакцини проти раку. Виявляється, можна щепитися і проти раку, сама вакцина стимулює імунну відповідь.
  4. Модулятори роботи імунітету. Препарати покращують роботу імунітету в цілому. Тут немає дії проти якогось певного компонента раку.
  5. Клітинна імунотерапія. При цьому у пацієнта беруть його імунні клітини, активують їх проти компонентів пухлини і потім повертають назад.

У деяких випадках імунотерапія раку є основою лікування. Наприклад, при меланомі або раку легень часто найперше використовують саме імунотерапію. За словами онколога, вже накопичився успішний досвід використання цих препаратів в лікарнях Туреччини.

Зараз вкрай необхідні інноваційні методи лікування раку, подібні до цього, які можуть по-новому впливати на рак. Проте, в Україні вони практично не доступні через відсутність спеціальних лабораторій, апаратури, препаратів, кваліфікації лікарів.

Чому варто обрати Туреччину для лікування онкологічних захворювань?
  1. Мультидисциплінарний (командний) підхід до лікування пацієнтів. Це дозволяє вирішувати найскладніші випадки при цьому максимально збільшуючи шанси на одужання.
  2. Велика кількість сучасної апаратури, це дасть можливість швидкого обстеження та лікування.
  3. Вартість лікування онкології в Туреччині цілком демократична. А значить, шанс пройти протиракову терапію тут є у кожного.

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


2 Comments

Таргетна терапія лікування злоякісних пухлин в Туреччині · 13.01.2020 at 11:43

[…] вкрай необхідні інноваційні методи лікування раку, подібні до цього, які можуть по-новому впливати на рак […]

Лікування раку онкології за кордоном – Balina Medical · 16.01.2020 at 13:19

[…] Імунотерапію – найновіший метод боротьби з раком. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *