Кардіологи Анталії врятували іноземного туриста, який приїхав на відпочинок. Про це повідомляє інформаційне видання Yenialanya в Четвер 3 жовтня 2019 року. Після перенесеного інфаркту іноземцю зробили екстрене коронарне шунтування.

73-річний Теодор Рамс приїхав з дружиною з Голландії провести відпустку в Туреччині. Під час відпочинку чоловік був госпіталізований в лікарню зі скаргами на болі в області грудей. Медики прийняли рішення перевести Рамса в спеціалізований медичний центр в Антальї.

Кардіологи після огляду пацієнта визначили, що 73-річний турист переніс інфаркт міокарда. Щоб врятувати життя пацієнтові, йому була проведена екстрена операція на серці – коронарне шунтування.

«Проведена пацієнтові коронарна ангіографія показала множинні судинні захворювання. Ми провели екстрене шунтування коронарної артерії, в ході операції пацієнтові було поставлено 5 шунтів. Літній Теодор переніс втручання добре, після операції він 48 годин провів у реанімації і 5 днів в стаціонарі », – розповів хірург-кардіолог Др. Мустафа Кар.

 


1 Comment

Коронарне шунтування в Туреччині– Balina Medical · 03.12.2019 at 16:17

[…] кардіохірургів працює в тісній співпраці з бригадою кардіологів, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *