Карлові Вари – місто-курорт Чехії в мальовничій місцевості на заході Богемії. Місто розкинулося в мальовничій горбистій місцевості в місці злиття річок Огрже, Ролава й Тепла. Карлові-Вари відрізняються чарівною архітектурою і великою кількістю здравниць і санаторіїв.

Карлові Вакри

Цілющі мінеральні джерела – це головне багатство Карлових Вар. На території міста розташовано 15 джерел, які згруповані в 7 колонадах (Гейзерної, Ринкової, Замкової, Млинової, Свободи, Садової та Алоїса Клайна) і розрізняються за температурою і змістом CO2.
Мінеральну воду можна пити абсолютно безкоштовно. Досить відвідати колонади. Рекомендуємо купити спеціальні кружки для мінеральної води. 

Карлові Вакри
Карлові Вакри Що лікують в Карлових Варах?
 1. Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, панкреатит, виразкову хворобу шлунка і 12-палої кишки, функціональні і хронічні захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, жовчного міхура, відновлення після операцій та трансплантацій)
 2. Порушення обміну речовин (ожиріння, подагра, цукровий діабет 1-го та 2-го типу легкої і середньої тяжкості)
 3. Супутні захворювання опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеоартроз, остеохондроз)

Як діє термальна вода?
 • Гідрокарбонати, які є в складі, знижують кислотність шлунка,  відновлюють слизову оболонку стравоходу, бактеріальну флору кишечника;
 • Термальна вода підвищує резистентність слизової оболонки стравоходу і шлунка до бактерії Helicobacter pylori, що провокує розвиток виразки, гастритів, дуоденітів, онкологічних процесів (але не ліквідує її – це завдання антибіотиків);
 • Підвищує рівень глікогену, необхідного для нормальної діяльності печінки, в цілому нормалізується печінкова діяльність;
 • Має протизапальну і детоксикаційну дію, бере участь в гормональнsq регуляці;
 • При правильному підборі джерела, вода здатна усунути і запори, і проноси;
 • Гальмує процеси атеросклерозу
 • Підвищує чутливість інсулінових рецепторів до інсуліну, чим зменшує портебу в цукрознижуючих лікарських препаратах;
 • Знижується глукозурію, гіперглікемію.

Як проходить лікування?

Класичне курортне лікування починається з огляду у лікаря санаторію, при необхідності проведення додаткових аналізів, збору анамнезу і складання курсу лікування. Надалі проводиться заключний огляд, при необхідності проводяться і контрольні огляди.

Які є методи оздоровлення в Карлових Варах?

Питне лікування

В основу всього карловарського лікування покладено використання термальної мінеральної води. Дозування, кратність прийому і вибір джерела слід завжди довіряти лікарю, так як хаотичний прийом лікувальної мінеральної води може не просто стати марним заняттям, але і нашкодити організму, викликавши діарею, запор, підвищення артеріального тиску або спровокувавши загострення хронічного захворювання.

Бальнеологічні процедури

Термальні води з джерел Карлових Вар застосовуються не тільки для прийому всередину, але і для зовнішнього використання. Майже у всіх лікувальних установах для цієї мети використовується вода з Гейзерного джерела. У число основних проведених бальнеологічних процедур входять перлинні, вуглекислі або прості мінеральні ванни, ванни з добавками, душ Шарко, циркулярний душ, вихрові ванни для кінцівок, підводний масаж, гідроксер.

Грязелікування

Грязь для процедур постачають з Маріанських Лазень. Грязьові процедури мають протизапальну дію, знімають хронічні больові спазми, покращують рухливість в суглобах, стимулюють відновлювальні процеси в тканинах, зміцнюють імунітет, сприяють поліпшенню обміну речовин.

Газолікування

Основою газолікування є використання природного вуглекислого газу в таких процедурах, як газові уколи і сухі вуглекислі ванни. Газові уколи на досить довгий час знімають больовий синдром.

Допоміжні процедури

Для закріплення і посилення ефекту від лікування природними факторами, призначаються в комплексі різні фізіотерапевтичні методи лікування: електротерапія, струми різної частоти, ультразвук, магнітотерапія, лазерна терапія. Дуже ефективні і популярні фізикальні процедури: масаж, фізкультура в залах і басейні, як групова, так і індивідуальна. У деяких санаторіях проводиться підводне і сухе витягування хребта.

Лікування дітей в Карлових Варах

Прийом термальної води дітям може призначити тільки лікар-педіатр після досягнення дитиною трирічного віку. Грязьові обгортання призначають з 14-15 років.

Який санаторій обрати?

Правильний вибір санаторію є одним з найважливіших чинників ефективного лікування і успішності поїздки в Карлові Вари. Команда Balina Med Travel допоможе Вам обрати найкращий варіант.

Лікувально-готельний комплекс «BRISTOL GROUP» пропонує, перш за все, найвищий рівень лікування, заснований на поєднанні традиційного карловарського курортного лікування з сучасними бальнеологічними тенденціями. Сюди входять 7 курортних готелів класу люкс.

Готелі «Bristol», «Bristol Palace», «Livia», «Tereza», «Georgy House» і «Královská vila» були побудовані в садах англійського парку і з’єднані підземними коридорами. Вони надають своїм клієнтам розкішні номери з чарівним видом на курортне місто. Готель «Kolonáda» ідеально розташований у самому центрі курортного міста і дуже популярний з моменту свого заснування. Він знаходиться на набережній річки Тепла, поруч з мінеральними джерелами і надає стильні номери з неповторним видом на млиновий колонаду.

Санаторій «Асторія» розташований в самому центрі курортної зони Карлових Вар біля річки Тепла. Прямо навпроти санаторію, в 30-ти метрах, розташована Млинова колонада, в якій знаходяться 6 джерел питної термальної води. До основного джерела «Гейзер» 5 хвилин спокійної ходьби (300 м) по рівній місцевості. Відстань до Садової колонади становить 350 метрів.

Санаторій «Кривань» також розташований в самому центрі курортної зони Карлових Вар, прямо навпроти Садовій колонади з питними лікувальними джерелами. Відстань до Млинової колонади становить 200 метрів, до Гейзерної колонади – 600 метрів.

«Річмонд» розташований в дуже тихому місці і тут завжди свіже повітря, так як санаторій оточений лісопарковій зоною. Розташований в 1,4 км від Гейзерної колонади, її питних термальних джерел і центру курортної зони Карлових Вар. До Млинової колонади 1700 метрів, до Садової – 2100 метрів.

Санаторій «Imperial» розташований в спокійному і затишному районі Карлових Вар, в оточенні парку в англійському стилі. До Гейзерної колонади 600 метрів, до Млинській – 900 метрів, до Садової – 1300 метрів. Всі лікувально-оздоровчі процедури проводяться в найбільшому в Карлових Варах лікувальному центрі, розташованому прямо в будівлі санаторію.

Що подивитися в Карлових Варах?

Оглядова вежа “Діана”

Сюди можна дістатися на фунікулері від Млинової колонади або пішки прогулянкової туристичною стежкою, прокладеною по лісі. Для зручності вежа обладнана ліфтом, вхід безкоштовний. З оглядового майданчика відкривається захоплюючий вид на Карлові Вари і його околиці. Поруч розташований ресторан з відкритою терасою і міні-зоопарк.

Карлові Вари

Любителям історії рекомендується відвідати музеї, розкинуті по всьому місту. Вони різноманітні за тематикою, тому вам подвійно буде цікаво дізнатися корисну інформацію про культурну спадщину Чехії. 

Серед гідних для відвідування місць варто відзначити безліч церков, соборів, костьолів і веж, створених в різні періоди існування Карлових Вар. 

Набережну міста прикрашають дивовижні дворжаковскіе сади, які отримали свою назву від імені талановитого композитора Антоніна Дворжака. Він любив бувати в Карлових Варах і зустрічатися на лоні природи з музичними критиками і видавцями.

Карлові Вари

Млинова колонада

Нарешті, варто відзначити, що Карлові Вари – місто, відоме у всій Чеській Республіці своєю мінеральною газованою водою, а також є домом лікеру Бехеровка.

 

Забронюйте санаторій в Карлових Варах прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *