Лазерна корекція зору – найбільш ефективний і безпечний метод лікування короткозорості, далекозорості і астигматизму. Ця методика сьогодні використовується в більше, ніж в 500 центрах лазерної корекції по всьому світі. За допомогою лазерної корекції більше 4 млн людей отримали добрий зір, забувши про окуляри і контактні лінзи.

Лазерна корекція зору в Туреччині це:

 

Передові технології, найякісніше та безпечне сучасне обладнення від світових виробників.

 

 

 

Багаторічний досвід роботи офтальмологів, які щодня використовують свої вміння та постійно підвищують свій професійний рівень.

 

 

Якісне професійне обслуговування, доброзичливе і привітне ставлення, розуміння та підтримка.

 

 

 


 

Корекція зору за допомогою ексимерного лазера є найпоширенішим в світі сучасним мікрохірургічним методом досягнення оптимальної гостроти зору.

Лазерна корекція зору показана при міопії (короткозорості)гіперметропії (далекозорості) різних ступенів і при астигматизмі.

При лазерній корекції зору моделюється новий профіль передньої поверхні рогівки. Зміна форми рогівки задається комп’ютером і хірург за допомогою ексимерного лазера проводить цю процедуру. Всі методи лазерної корекції спрямовані на зміну форми передньої поверхні рогівки, за рахунок чого змінюється заломлююча сила оптичної системи ока і зображення починає фокусуватися на сітківці. Принцип операції – випаровування тонкого шару рогівки для надання їй нової форми.

Катаракта – це часткове або повне помутніння кришталика ока, яке проявляється зниженням гостроти зору, почуттям пелени і туману.

Такий стан чинить серйозний негативний вплив на повсякденну діяльність і спосіб життя людини. Особи, які страждають на катаракту, візуально сприймають розглядається ними зображення як би через скло або немов перебуваючи позаду тюлевою фіранки.

 

Фемтосекундний лазер

У наш час найбільш вдосконаленим і практичним методом лікування катаракти є фемтосекундний лазер, і ця операція входить в сферу найуспішніших лікувальних методів роботизованою хірургії!

Фемто лазер – перша і єдина в світі методика, при якій такий клаптик формується лазером, автоматизовано, без ручного ножового розрізу.

Це новий рівень точності і безпеки в сучасній хірургії, який виключає особистісний хірургічний фактор і дозволяє домогтися високих параметрів якості зору.

Фемто-технологія була розроблена в США. Сьогодні, завдяки своїм перевагам, вона набула значного поширення в передових країнах світу і вважається «золотим стандартом» світової офтальмології. Популярні й відомі клініки Туреччини укомплектовані фемто-лазерами і пропонують своїм пацієнтам фемто-корекцію як сучасне рішення проблем із зором.

Переваги лазерної корекції в клініках Туреччини:
  • Унікальне сучасне обладнання. Застосування обладнання найвищого класу зводить ризик ускладнень до суто теоретичному та надає можливість досягати принципово інших якісних характеристик зору в результаті проведення процедур.
  • Великий вибір методик лазерної корекції зору. Великий вибір методик надає можливість максимально індивідуального підхіду до кожного пацієнта та підбору оптимального способу відновлення зору в ситуаціях навіть складних очних патологій.
  • Точно прогнозований результат. Вже після діагностики зору на комп’ютеризованому обладнанні ви знаєте, яким буде зір після корекції.
  • Швидке і комфортне лікування. Лазерна корекція проводиться в режимі «одного дня» та не порушує розпорядок життя. Зір поліпшується одразу після процедури та остаточно нормалізується протягом одного-двох днів.

Інформацію про лазеротерапію можна отримати за посиланням https://medical.balina.com.ua/lazerne/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


1 Comment

Турецькі лікарі повністю повернули хлопчику зір · 11.11.2019 at 16:15

[…] Детальніше про методи корекції зору за посиланням https://medical.balina.com.ua/korektsiia-zoru/ […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *