У 2014 році Юлі діагностували рак кишківника II стадії. Вона ні на що не скаржилася, просто одного разу знепритомніла у душі. Спочатку був шок. Звісно, ми не розуміли, чому це відбувається, згадували наші з Юлею розмови, мовляв, зі мною це ніколи не трапиться. Дуже важко було прийняти діагноз. Мабуть, саме тому Юля злякалася та відмовилася від лікування. Вісім місяців вона лікувала хворобу альтернативними методами.

Юля лікувалася бадами (біологічно активними добавками) та іншими методами, але фізично була слабкою, рівень гемоглобіну падав. Це було психологічне самонавіювання: «Мені допомагає лікування». Коли ж прийшла на обстеження, їй сказали: «У вас четверта стадія». Юля була шокована.

У певний момент я зрозуміла, що ситуація з лікуванням доходить до абсурду, і поставила подругу перед фактом: ми створюємо групу для збору коштів. Я знала, як важко буде Юлі афішувати свій стан.

Юля мені говорила: «Ми часто гортаємо Facebook і бачимо такі оголошення про збір грошей, але я ніколи не могла подумати, що в одному з них буде моє обличчя».

Ми вирішили, що Юлю треба проходити обстеження та лікування раку кишківника в Ізраїлі. Тамтешні лікарі сказали, що без операції у подруги не буде шансів. Їй довелося знову здавати аналізи, тому що місцеві лікарі не довіряли українським. Перед операцією треба було пройти хіміотерапію, щоб пухлина зменшилася – у тому розмірі, в якому вона була, за словами лікарів, новоутворення не видаляють.

Операція була складна: треба було видалити кишківник, також їй робили терапію HIPEC, коли хімію вливали прямо в черевну порожнину. В Ізраїлі є всього два апарати для цієї процедури, і ми вибирали дати, щоб потрапити на нього. Операцію провели успішно. До цього Юлі видалили також яєчники. Спершу лікарі вважали, що це метастази, але потім виявилося, що це був окремий рак.

Нещодавно подруга проходила обстеження, тепер усе нормально. Зараз, коли я бачуся з нею, вже не пригадую, що вона хворіла на рак.

Про лікування раку кишківника в Ізраїлі розказала Аліса Шакор – подруга Юлії, яка

Читати більше https://www.the-village.com.ua/village/city/people/285781-tse-lyudi-scho-dopomagayut-blizkim-perezhiti-rak