На сьогоднішній день успішний результат лікування залежить не тільки від лікаря, але і від наявності сучасного медичного обладнання, нових методик і технологій. Саме тому, ми пропонуємо лікування та обстеження в лікарнях Туреччини.

Переваги лікування та обстеження в лікарнях Туреччини:

  • Висока якість обслуговування

У першу чергу будь-якого пацієнта хвилює кваліфікація медика. Так ось в Туреччині медичну допомогу надають дійсно висококваліфіковані фахівці. У Туреччині немає покупних дипломів, студенти вчаться старанно, іспити здають чесно, тому медики всіх спеціалізацій відмінно знають свою справу. Лікарі Туреччини регулярно підтверджують свою кваліфікацію за кордоном.

  • Сучасна апаратура

У лікарнях встановлюється найсучасніша діагностична та лікувальна апаратура, високоточна, що дозволяє проводити лікування та діагностику на вищому рівні.

 

 

  • Міжнародна акредитація

Відразу 54 турецькі клініки мають міжнародний сертифікат JSI.

JCI (Joint Commission International) на сьогоднішній день є найпрестижнішою акредитаційною організацією в світі. Клініки і медичні центри, які отримали акредитацію JCI, гарантують пацієнтам найвищу якість медичних послуг.

 

  • Доступність

Лише дві години літаком і ви вже захоплюєтеся красою Туреччини. Тим більше, віза до Туреччини для громадян України не потрібна. Українці можуть перебувати на території Туреччини до 90 днів з дня перетину кордону. 

 

 

  • Різноманітні напрямки лікування

Лікарні багатопрофільні та займається лікуванням за всіма основними медичними напрямками. Пріоритетними вважаються – онкологія, кардіохірургія, нейрохірургія, ортопедія, лікування безпліддя. Фахівці проводять пересадку органів на основі передових медичних стандартів.

 

 

  • Комфортне перебування і відсутність мовного бар’єру

На території лікарень функціонує міжнародний відділ, співробітники якого говорять на більшості мовах, щоб пацієнт відчував себе комфортно і не було труднощів у розумінні.

 

 

Організовуючи лікування та обстеження в лікарнях Туреччини, ми дбаємо про Ваш комфорт і отримання Вами строго необхідних медичних послуг в максимальному обсязі. Ознайомитися можна за посиланням https://medical.balina.com.ua/suprovid-na-vs-omu-etapi-likuvannia/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *