Рак простати є причиною майже 10% смертей від раку у чоловіків. Рак простати входить в топ-5 хвороб, які стають причиною смерті чоловіків у всьому світі.Діагностика раку простати в Туреччині дозволяє виявити захворювання, коли воно тільки починає зароджуватися.

Діагностика раку простати новітнім методом вже в лікарнях Туреччини.

Починаючи з 45 років, кожен чоловік повинен здавати аналіз на специфічний антиген ПСА.

Цей аналіз та багато інших входять в чек ап обстеження всього організму. Радимо проходити його раз в рік. Детальніше можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/check-up-medychne-obstezhennya-format-diahnostyky-orhanizmu/

При незадовільних результатах аналізу лікар обстежує пацієнта масштабно і визначає, яка проблема привела до підвищення рівня ПСА.

Біопсія передміхурової залози є золотим стандартом діагностики раку.

3D система візуалізації та навігації для біопсії простати ( FUSION – біопсія)

Біопсія – це процедура взяття невеликої частки органу з подальшим дослідженням в лабораторії для визначення  захворювання, найчастіше онкології.

Саме за допомогою біопсії лікарі визначають, потрібно робити операцію чи можна обійтися медикаментозним лікуванням.

Новітній метод діагностики – 3D система візуалізації та навігації для біопсії простати ( FUSION – біопсія) – коли лікар проводить трансректальне УЗД і поєднує зображення з результатами МРТ,  завдяки чому виходить тривимірне зображення простати. Отримана картинка дозволяє провести прицільний забір матеріалу в найскладніших місцях для визначення типу новоутворення.

Лікування раку простати:

  • Хірургічний метод
  • Променева терапія
  • Гормональна терапія
Брахітерапія передміхурової залози
Брахітерапія передміхурової залози – внутрішнє опромінення простати. Даний вид терапії раку простати націлений на малоінвазивне лікування раку простати на початкових стадіях при певних умовах: протипоказання до хірургічного втручання, капсулована пухлина, невеликий розмір передміхурової залози, вік пацієнта.
Наноніж

Метод полягає у знищенні злоякісних клітин за допомогою електричного поля. Між двома голками дуже висока напруга, до 3000 вольт. При застосуванні такої високої напруги відбувається дестабілізація клітин. Буквально: утворюються отвори всередині оболонки, яка вкриває клітини.З клітинами відбувається щось на кшталт самогубства. Вони гинуть, бо через отвори з них випливає вся рідина. Сценарій – приблизно такий, як це відбувається із пораненими тілом, з якого випливає кров.

Цей метод може застосовуватися при пухлинах, близьких до нервів і сечівника, при деяких пухлинах печінки та підшлункової залози, передміхурової залози.

 

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085