Лікарня Liv (Liv Hospital) в Стамбулі не схожа на типову лікарню. Це клініка преміум-класу, в якій пацієнти відчувають себе комфортно і розслаблено.

Liv Hospital була відкрита в січні 2013 року, і є однією з найсучасніших клінік в Туреччини, в якій поєднується сучасний підхід в сфері медичного обслуговування, новітні технології, а також високопрофесійний штат співробітників, велика частина яких пройшла навчання закордоном і має вчений ступінь.

Уже в серпні 2013 року клініка отримала міжнародний сертифікат Joint Commission International, який гарантує високий рівень медицини та обслуговування.

Перша філія лікарні Liv Hospital розташована в мальовничому Стамбулі поряд з протокою Босфор, в історичному районі, з видом на протоку. Друга філія знайшла своє місце в районі Чанкая міста Анкари, третя – у місті Самсун.

Liv Hospital в цифрах

Лікарня побудована за принципом «розумного будинку»: абсолютно всі організаційні і побутові процеси тут комп’ютеризовані.

Діловодства на папері взагалі немає. Навіть медсестри ведуть записи на спеціальних планшетах. Кожну секунду лікар може натиснути кнопку і простежити, як відчуває себе пацієнт і де він знаходиться, оскільки на руці у нього є спеціальний браслет. У кожній палаті, більше схожою на готельний номер, є спеціальний сенсорний екран, на якому пацієнт може виставити температуру в кімнаті, подивитися карту доріг, дізнатися розклад літаків і поїздів, а також ознайомитися зі своєю лікарняного картою.

На території лікарні функціонує міжнародний відділ, співробітники якого говорять на 17 мовах, щоб пацієнт відчував себе комфортно і не було труднощів у розумінні.

Основні напрямки клініки:
  • радіаційна і загальна онкологія;
  • кардіологія і кардіохірургія;
  • неврологія та нейрохірургія;
  • пересадки внутрішніх органів і кісткового мозку;
  • гінекологія, ведення вагітних і акушерство;
  • лікування травм і фізіотерапія;
  • ортопедія;
  • діагностичні процедури.

Вже з моменту відкриття і аж до сьогоднішнього дня лікарня Liv (Liv Hospital) організовавала і проводила понад 36 наукових форумів за участю багатьох міжнародних організацій.

На даний момент йде будівництво освітньо-дослідного центру Liv Topkapı, майбутнього оплоту наукових розробок, який дозволить якісно допомогти ще більшій кількості пацієнтів.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


1 Comment

Мартін Шкртел успішно переніс операцію після перелому носа · 11.11.2019 at 16:52

[…] Ознайомитися з інформацією про лікарню Liv можна за посиланням https://medical.balina.com.ua/liv-khospital/ […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *