Курорт Лучки є одним з найстаріших курортів в Словаччині і Європі.

Гора Велкі Хоч (1611 метрів) є найвищою вершиною масиву і знаходиться в безпосередній близькості від селища. Гори, суцільно вкриті лісами, з усіх боків оточують Лучки. Тому гості курорту в будь-яку пору року можуть насолоджуватися особливим мікрокліматом, що має оздоровлюючий ефект.

Головне багатство курорту – субтермальні (до 33 ° С) сульфатно-гідрокарбонатні кальцієво-магнієві води мінеральних джерел, що використовуються для ванн, а також мулові грязі.

Що лікують в Лучках?
  1. Гінекологічні захворювання (хронічне запалення внутрішніх статевих органів, безпліддя, гінекологічні гормональні порушення, стану після гінекологічних операцій, клімактеричний синдром);
  2. Захворювання дихальних шляхів;
  3. Захворювання опорно-рухового апарату.
ЛучкиЯк проходить лікування?

Класичне курортне лікування починається з огляду у лікаря санаторію, при необхідності проведення додаткових аналізів, збору анамнезу і складання курсу лікування. Надалі проводиться заключний огляд, при необхідності проводяться і контрольні огляди.

Які є методи оздоровлення?

Грязелікування 

Покращує кровопостачання жіночих статевих органів, обмежує утворення послевоспалітельних спайок, попереджає вторинну стерильність. Грязелікування допомагає жінкам, які безуспішно проходили процедуру штучного запліднення. Грязьові процедури прогрівають проблемні ділянки опорно-рухового апарату, мають протизапальну дію. Мікроелементи, які містить лікувальна грязь, активно всмоктуються в пори шкіри, проникають в кров і впливають на кісткову і хрящову тканину.

Водолікування 

Покращує кровообіг жіночих статевих органів, і є ефективним доповненням до грязелікування. Має релаксаційні вплив, активізує кровообіг, знижує больові відчуття.

Допоміжні процедури

Включає римську парну, трав’яну баню, фінську сауну. Серед методів кліматотерапії присутні геліотерапія, аеротерапія, аероіонотерапія, повітряні ванни.

ЛучкиЯкий санаторій обрати?

Лікувальні процедури надаються в окремому корпусі бальнеотерапії, а релакс і СПА-процедури – в комплексі Аква-Вітал Парк. Корпус бальнеотерапії і СПА-комплекс з’єднуються протяжним теплим переходом з основним курортним готелем Choc.

Всі гості незалежно від проживання харчуються в просторому ресторані, який знаходиться в новій прибудові до основного готелю курорту Choc.

Готель “Choc” є основним готелем термального курорту Лучки. Він розташовується на початку полонини, оточеній з усіх боків горами, порослими лісом. З бальнеологічним комплексом курорту і зі СПА-центром AQUA-VITAL Park готель з’єднаний критим теплим переходом. Тому гостям готелю всі курортні послуги (проживання, харчування та лікувальні процедури) надаються “під одним дахом”. Це гідність особливо відчутно в холодну пору року.

 

Що подивитися в Лучках?

Прямо в центрі селища Лучки розташований красивий Лучанський водоспад. Вода стікає по травертинові пагорба в озеро з висоти 13 метрів, утворюючи широкий каскад. Міць водоспаду залежить від кількості опадів, що випали в цій місцевості, а також від температури повітря.

Лучки

 

Забронюйте санаторій в Лучках прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *