МРТ 3 Тесла в Туречченні це швидко, якісно та за доступною ціною. У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і КТ, магнітно резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта при МРТ-обстеженні не опромінюється рентгенівськими променями.  МРТ 3 Тесла магнітно-резонансна томографія в Туреччині – це найточніша діагностика організму.

Принцип роботи МРТ (магнітно-резонансний томографія) заснований на взаємодії тіла людини і магнітного поля. Тому дослідження є неінвазивний, тобто без оперативих втручань, абсолютно безпечним і не дає ніякої променевого навантаження.

МРТ 3 Тесла магнітно-резонансна томографія в Туреччині – є сучасним пристроєм візуалізації, яке може бути використане як для візуалізації всього тіла, так і візуалізації на місці під час операції. Його швидкість допомагає хірургам в видаленні пухлин під час операцій на головному мозку. Його здатність фіксації зображень на місці під час операції уможливлює перевірку кожної потрібної області в стерильних умовах без необхідності пробудження пацієнта або накладення швів на операційне поле. Це дозволяє хірургу визначити розмір і розташування пухлини навіть у важкодоступних областях. З огляду на те, що усуваються такі ризики, як неповне видалення пухлин, пошкодження функціональних зон і операції на неправильних зонах, зникає і потреба в повторних операціях.

Відділи організму, які підлягають медичному огляду на МРТ:
  • головний і спинний мозку;
  • хребет, м’які тканини шийного відділу хребта;
  • судини (дослідження проводиться без застосування контрасту);
  • суглоби;
  • органи черевної порожнини і заочеревинного простору (в тому числі – ниркові артерії);
  • органи малого тазу.

Але зробити МРТ, це ще не все, потрібно правильно описати те що зроблене, для того щоб  лікар отримав достатньо інформації для вирішення Ваших проблем. Турецькі фахівці володіють великим досвідом роботи, уважно стежать за передовими розробками в сфері діагностики і орієнтуються на провідні світові діагностичні центри. Ми вибираємо тільки самі ефективні та безпечні розробки, щоб запропонувати Вам точне дослідження на найвищому рівні.

Про інші види обстеження можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/category/bm-exam/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


1 Comment

Лікування міжхребцевої грижі в Туреччині – Balina Medical · 03.12.2019 at 15:39

[…] діагностування міжхребцевої грижі застосовується магнітно-резонансна томографія (МРТ). Вона виявить місце розташування грижі й особливості […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *