Захворювання молочних залоз, як правило, розвиваються безсимптомно та в будь якому віці. Чим раніше буде виявлено патологічне утворення – тим легше та швидше можна його подолати. Саме тому діагностика молочних залоз УЗД та мамографія займають позиції лідерів обстежень патологій молочних залоз. 

Мамографія – методом обстеження молочних залоз, який протягом вже багатьох років у всьому світі вважається «золотим стандартом» для ранньої діагностики раку грудей . Він дозволяє з високою точністю і достовірністю виявити злоякісні патологічні зміни, оцінити їх форми, кількість, розміри і характер.

Цифровий мамограф з томосинтезом

Це сканування молочної залози з низьким рівнем променевого навантаження, результатом якого є отримання серії 3D знімків з фіксованим інтервалом в 1 мм, що надає лікарю-радіологу можливість проведення детального, пошарового аналізу зображення як нормальних, так і підозрілих ділянок молочної залози.

Багато світових досліджень  доводять, що ця технологія на 30% переважає діагностичні можливості стандартної цифрової рентгенівської мамографії у виялені раку молочної залози на ранній стадії, особливо у жінок репродуктивного віку та у жінок з щільними тканинами молочних залоз.

Переваги:

 • виявлення найменших новоутворень в грудях, які можуть бути не помітні на звичайній мамографії або УЗД;
 • точне визначення розташування, розміру і форми пухлини;
 • зменшення кількості додаткових обстежень для встановлення правильного діагнозу;
 • чіткі позрізові 3D зображення залоз;
 • порівняно з іншими мамографічними приладами, доза опромінення, яку отримує пацієнт, на 30 відсотків нижча.
 • немає обмежень за розміром грудей.
УЗД (ультразвукове дослідження) молочних залоз використовують для доповнення чи уточнення діагнозу мамографії, особливо для тканин молочної залози високої щільності.

Щільні таканини на мамографії проявляються білим кольором, як і ракові пухлини. Коли переважає темний колір, то маленьку білу пухлину в центрі грудей відносно легко побачити. Мамографія справа показує щільні тканини, які проявляються на рентгені білим кольором. Тут як в на попередньому знімку є пухлина в тому самому місці, але виявити її справжній виклик.

Найновіша розробка – 3D УЗД грудей – це пристрій, який використовується для діагностики раку молочної залози; також називають ABVS (автоматичний об’ємний сканер грудей), автоматичним УЗД молочної залози, об’ємним УЗД молочної залози або 4-мірним УЗД.

Автоматичний об’ємний сканер грудей

Як і традиційне ультразвукове дослідження, ABUS використовує  звукові хвилі, націлені на груди, але скани надають лікарям 3D об’ємне зображення грудей.

Переваги автоматичного 3D сканера грудей:

 • Більш висока точність зображення, ніж при стандартній мамографії і ультразвуковому дослідженні молочної залози
 • Можливість отримувати тривимірні зображення тканини молочної залози.
 • Якість зображення дозволяє ретельно оглянути тканини молочної залози у всіх проекціях.
 • Результат сканування автоматично виводиться на екран комп’ютера і не залежить від кваліфікації і досвіду лікаря.
 • Дослідження займає менше часу, ніж звичайна мамографія і УЗД.
 • Лікар проведе 3 сканування кожної молочної залози (1 сканування триває 1 хвилину).
 • Більше немає необхідності отримувати дозу опромінення на традиційній мамографії.
 • Дослідження без ризиків: немає обмежень по допустимому кількості сканувань
Дуктоскопія – це дослідження, яке дозволяє за допомогою унікального мікроскопічного обладнання переглянути зсередини вражену внутрішньопротокову папілому молочної залози. Основна мета методу: точна постановка діагнозу у пацієнток з виділеннями з соска молочної залози. Застосовується в діагностиці та лікуванні раку молочної залози.

Процедура проводиться із застосуванням місцевої анестезії.Тривалість процедури 30-40 хв. Пошкодження, виявлені у відповідних пацієнтів, можна видалити під час дуктоскопії, тому немає необхідності в повторній операції.

Найсучасніша діагностика молочних залоз УЗД, мамографія, дуктоскопія доступні в лікарнях Туреччини, з якими можна ознайомитися за посиланням https://medical.balina.com.ua/category/turkey-clinics/

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085


1 Comment

місяць боротьби з раком молочної залози пофілактика раку · 17.01.2020 at 12:02

[…] Детальніше про діагностику раку молочної залози та найновіше обладнання, яке використовується в Туреччині  за посиланням https://medical.balina.com.ua/obstezhennia-molochnykh-zaloz/ […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *