Хевіз – один з найвідоміших курортів Угорщини. Свою популярність він набув завдяки найбільшому тепловодному озеру Європи – Хевіз.

В дитинстві нам розповідали казки про киплячу молодильну воду: стрибне у неї зігнутий стариган, а вийде прекрасний юнак. Кожна фантазія має реальне підґрунтя, і тут, вочевидь, йшлося не про що інше, як про термальні джерела озера Хевіз.

 Курорт озера Хевіз функціонує цілий рік і зима тут не перешкода, а швидше за все навіть надає пікантності цьому місцю. Але найпрекраснішим сезоном вважається кінець літа, коли озеро приміряє на собі прекрасне оздоблення втілене червоними ліліями, які в тисячному кількості покривають плесо озера прекрасними квітками, завезеними сюди з Індії.

ХевізЩо лікують в Хевізі?
  1. Захворювання опорно-рухового апарату (сколіоз (I-II ступеня), міжхребцева грижа, ревматоїдний артрит, артрози, стану після травм і оперативного лікування, хвороба Бехтєрєва);
  2. Захворювання нервової системи;
  3. Захворювання шлунково-кишкового тракту;
  4. Гінекологічні захворювання.

Хевіз

Як проходить лікування?

Вступний огляд у лікаря проводиться після заселення гостя в санаторій. Лікар уточнює діагноз, визначає можливі протипоказання до проведення деяких процедур і призначає індивідуальний курс лікування. Крім того, лікар, з урахуванням особливостей здоров’я пацієнта, призначає оптимальний графік тривалості купання в термальному озері Хевіз, відвідування якого вважається основною лікувальною процедурою на курорті.

ХевізЯкі є методи оздоровлення?

Водолікування

Головною процедурою є щоденне купання в термальному озері Хевіз. Перебування в термальній воді озера добре розслабляє м’язи, покращує кровообіг, знімає набряки, має протизапальну дію, стабілізує тиск, покращує рухливість суглобів, нормалізує обмін речовин в тканинах, підвищує імунітет. В озері Хевіз в невеликій кількості міститься радон, який активізує механізми самовідновлення організму. Також в термальному озері присутні бактерії Thiobacillus, які, проникаючи в організм, впливають на обмін речовин і покращують стан хрящової тканини.

Грязелікування

Дуже ефективно для зняття суглобових болів і запальних процесів. Грязьові процедури підсилюють кровообіг, насичують хрящові тканини корисними мікроелементами, виводять з організму шлаки. Залежно від конкретних показань, в Хевізі роблять загальні грязьові аплікації (на все тіло) і локальні грязьові аплікації (в основному при проблемах з суглобами).

Гумінові аплікації

Одержуваний з лікувальної грязі Хевиза концентрат гумінової кислоти застосовується в обгортаннях, які на відміну від грязьових процедур, можуть приймати пацієнти, які страждають серцево-судинними захворюваннями. Концентрат гумін містить ті ж корисні елементи, що і торф’яна грязь і легко засвоюється людськими клітинами. Ця процедура сприяє повному м’язовому розслабленню, покращує кровообіг, виводить токсини з організму, прибирає запальні процеси і знімає біль.

Фізіотерапія

Головною фізіотерапевтичної процедурою на курорті Хевіз є підводне витягування хребта – цю процедуру винайшли і вперше застосували саме в Хевізі. Пацієнт занурюється в басейн з термальною мінеральною водою і його підтримує в вертикальному положенні спеціальне пристосування. Термальна вода (зазвичай 38 ° C) добре розслабляє м’язи і під впливом природного ваги тіла або додаткових тягарців (вішаються на різні частини тіла в залежності від призначень лікаря) хребет витягується. Таким чином відбувається вивільнення защемлених нервових закінчень, знімається зайва напруга в хребті, хребетні диски стають на свої місця, відбувається корекція викривлень хребетного стовпа.

Питне лікування

Хевізьку воду, хоч вона й дуже концентрована, можна пити, і для цього обладнані бювети. Питний курс рекомендується при хронічному гастроентериті і розладах травлення, а полоскання помічні від хвороб ЛОР-органів.

ХевізЛікування дітей в Хевізе

Купання в озері не рекомендується дітям до 14 років через вплив термальної води Хевізе на гормональну систему організму.

Який санаторій обрати?

Правильний вибір санаторію є одним з найважливіших чинників ефективного лікування і успішності поїздки. Команда Balina Med Travel допоможе Вам обрати найкращий варіант.

Сама ексклюзивна з термальних готелів Хевиза, що відноситься до європейської мережі ексклюзивних готелів вищого класу Rogner. «Lotus Therme» розташований в 20 хвилинах ходьби від термального озера Хевіз (приблизно в 1200 метрах) у власному парку площею 68 000 кв. м. Це один з найбільш комфортабельних і престижних санаторіїв на курорті Хевіз.

«Europa Fit» новий лікувально-оздоровчий готель з багатим вибором послуг, був відкритий в травні 2000 року.  Готель Europa Fit  розташований в тихому районі в 750 метрах від термального озера Хевіз. У готелі працюють кілька басейнів і саун.

Готель Danubius Health Spa Resort Aqua побудований в 1984 р. Сучасно обладнаний лікувальний комплекс з термальною водою, критий термальний басейн.

Саанаторій «Danubius Heviz» є частиною мережі санаторіїв «Danubius», що є кращими санаторіями на курортах Європи. Розташована будівля санаторію в 650 метрах від озера, дорога до якого пролягає по похилій дорозі.

«Spa Heviz» є єдиним санаторієм на курорті Хевіз, що знаходяться на березі термального озера Хевіз. Від санаторію до входу в термальний комплекс озера Хевіз всього 200 метрів. Лікувально-оздоровчі процедури гості проходять в лікувальному відділенні безпосередньо в будівлі санаторію. В «Spa Heviz» встановлено «Spineliner» – апарат колебательної перкусії для діагностики і лікування опорно-рухового апарату.

«Kolping Hotel Spa & Family Resort» розташований на видаленні від курортного центру, в 2,1 км від термального озера Хевіз. Він орієнтований на сімейний відпочинок з дітьми. У спа-готелі «Kolping» є як двомісні номери, так і сімейні апартаменти з 2 окремими кімнатами для 2 дорослих та 2-3 дітей.

Санаторій «NaturMed Carbona» розташований в 600 метрах від озера Хевіз, до нього веде дорога без спусків і підйомів. Комфортабельність даного санаторію відповідає статусу 4 *: тут якісні номери, красиві інтер’єри, кваліфікований і привітний персонал. Ще одна перевага «NaturMed Carbona» – велика власна закрита територія.

 

Що подивитися в Хевізі?

Хевіз – місто невелике, але дуже затишне. Піші прогулянки – це окреме задоволення, адже гуляти тут є де: пішохідні зони, зелені сквери і просто симпатичні вулиці.

Головна окраса – озеро Хевіз.

Забронюйте санаторій в Хевізі прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *