Подебради – курортне місто Чехіїв в 50 км від Прагі. Тут 13 джерел температурою 12-13 градусів: це лужні мінеральні води з високим вмістом вуглекислого газу, магнію, кальцію і наявністю сірководню, що б’ють з-під землі в самому центрі міста з глибини 80-100 м .В місцевої мінеральної води «Подебрадка» міститься велика кількість вуглекислого газу СО2 (2000 мл / л, наприклад, в карловарських джерела «Гейзер» – всього 400 мл / л), 

Що лікують в Подебрадах?
  1. Захворювання серцево-судинної системи (відновлення після операцій на серцевому клапані, хронічні судинні захворювання, ішемічна хвороба серця, порушення серцевого ритму, гіпертонія, спазми судин);
  2. Додатково на курорті лікують захворювання опорно-рухового апарату (больові синдроми в хребті).
Подебради - курортне місто ЧехіївЯк проходить лікування в Подебрадах?

Після заселення в санаторій пацієнт проходить загальний лікарський огляд, який проводить практикуючий лікар-кардіолог. При обстеженні у лікаря обов’язковим є проведення електрокардіограми. Рекомендується привезти з собою результати останніх лабораторних аналізів і висновків лікаря, щоб не витрачати час і кошти на додаткові обстеження.

Подебради - курортне місто ЧехіївЯкі є методи лікування в Подебрадах?

Бальнеологічні процедури

Головною з них є вуглекисла ванна на основі мінеральної води Подебрадка. Вона приймається протягом 15-20 хвилин з температурою води 34 ° C. Шкіра при цьому покривається бульбашками CO2, який повільно поглинається через пори. Кровоносні капіляри розширюються, артеріальний тиск трохи знижується, але серце працює трохи швидше і навантаження на нього незначно збільшується. Після прийняття ванни пацієнт ще 30 хвилин залишається у фізичному спокої, щоб утримати вуглекислий газ в тілі якомога довше. Також застосовуються вихрові ванни для верхніх і нижніх кінцівок, перлинні ванни, підводний масаж.

Грязелікування

Спрямоване на зняття запальних процесів в опорно-руховому апараті, усунення м’язового напруги, больових відчуттів.

Газолікування

Газові процедури у вигляді газових уколів, які благотворно впливають на хребет і суглоби, надовго знімаючи больові синдроми, а також сухих вуглекислих ванн, які поліпшують кровообіг.

Фізичні вправи в басейні або в спортзалі під наглядом фахівця

Допоміжні процедури

Фізичні методи лікування (магнітотерапія, ультразвук, диадинамик, гальванічні ванни, лазерна терапія). Зазначені процедури надають знеболюючий, протизапальний, заспокійливий ефект.

Питне лікування

Мінеральна вода «Подебрадка» в деяких випадках може використовуватися для прийому всередину, але тільки після консультації з лікарем, так як її хімічний склад може спровокувати підвищення кров’яного тиску.

Подебради

Який санаторій обрати?

Правильний вибір санаторію є одним з найважливіших чинників ефективного лікування і успішності поїздки в Подебради. Команда Balina Med Travel допоможе Вам обрати найкращий варіант.

Санаторій «Libensky» розташований в центрі курорту Подебради, на самому початку центральної курортної вулиці, навпроти знаменитих квіткового годинника і паркової зони. Це дуже зручне місце розташування для неспішних прогулянок у парку на свіжому повітрі, що особливо корисно для гостей курорту із захворюваннями серця. У 2015 році санаторій провів повну реконструкцію, ставши дуже комфортним з точки зору проживання.

Санаторій «Felicitas» розташований на головній курортній вулиці Подебрад, навпроти міського парку і центрального фонтану. Санаторій був відкритий в березні 2007 року і є одним з найновіших і сучасних на курорті.

Санаторій «Bellevue-Tlapak» розташований на центральній вулиці курорту Подебради, біля паркової зони. Всі лікувально-оздоровчі процедури, а також прийом і обстеження лікаря, проводяться в будівлі санаторію «Libensky» (прямо навпроти «Bellevue-Tlapak» – 20 метрів) і в будівлі курортної лікарні «Літні лазні» (40 метрів від «Bellevue-Tlapak» ).

Готель Libuse знаходиться в центрі міста, поруч з курортним парком, недалеко від колонади і головній міській площі. Будівля готелю побудована в 1910 році, повністю реконструйований. Затишні номери обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку. У ресторані готелю пропонується широкий вибір страв чеської кухні, передбачено дієтичне і вегетаріанське меню. Лікування проходить в спеціалізованому відділенні для людей будь-якого віку в 30 м від будівлі готелю.

 

Що подивитися в Подебрадах?

Найцікавіші пам’ятки Подебради – це старовинні замки та палаци, іноді розбавляються музеями і храмами.

Музей народної архітектури Пршеров-над-Ельбою приймає туристів під відкритим небом. На його території знаходиться Подєбрадський замок – головний архітектурний пам’ятник міста. Він був зведений на місці укріпленого поселення в XIII столітті і служив в той час водною фортецею.

Площа короля Їржі – це найстаріша частина міста, на якій завжди розміщувалась безліч крамниць.

Забронюйте санаторій в Подебрадах прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *