П’єштяни – найвідоміший лікувальний термальний курорт у Словаччині.

Перш за все, свою славу курорт П’єштяни отримав, завдяки мінеральним водам, а саме їх цілющому впливу кальцієво-магнієвої і сірчано-карбонатної води. На один літр припадає 1500 мг  мінеральних речовин. Також вода насичена сірководнем та іншими вільними газами.

Склад тутешніх сірчистих грязей унікальний у всьому світі. Основу грязей складають відкладення річки Ваг, вони утворилися в місцях виходу термальних джерел. Після того як цілющі грязі добудуть, вона ще близько року буде дозрівати під впливом мінеральних вод у спеціально обладнаних басейнах. Гязі славляться своїми неповторними біологічними і фізичними якостями. Її кремоподібна консистенція має сталевий, навіть оливковий наближений до чорного колір. Грязі мають унікальні здібності на тривалий час затримувати тепло, їх час охолодження майже в чотири рази повільніше, ніж води .

П'єштяни Що лікують в П’єштянах?
  1. Захворювання опорно-рухового апарату (дегенеративні захворювання опорно-рухового апарату, стан після травм і операцій на хребті, стан після інфекційних артритів, ревматизм, фіброзит, артрит, хвороба Бехтерева, сколіоз, деформації хребта, паралічі, артроз)
П'єштяни Як проходить лікування в П’єштянах?

Після заселення в санаторій пацієнт обов’язково проходить первинний лікарський огляд. Лікар уточнює діагноз, при необхідності за допомогою лабораторних аналізів і медичних обстежень, вивчає динаміку хвороби і призначає індивідуальний курс лікування, який складається з комплексу процедур.

Лікувальний курс включає комбінацію терапевтичних методик із застосуванням природних лікувальних факторів (термальна мінеральна вода і сірчана грязь). Рекомендується привезти з собою наявні результати аналізів, медичних оглядів, висновки лікуючого лікаря.

П'єштяни Які методи лікування використовують?

Питне лікування

У П’єштянах практикується проходження питного курсу, як додаткова процедура.

Водолікування

Головними процедурами є відвідування басейну з 100% -ою природньою термальною водою, термальні ванни, підводне витягування хребта і реабілітаційні вправи в басейні. Вміщені в термальній воді сірка і мінеральні речовини мають властивість активно всмоктуватися в шкіру і сполучні тканини (клітковину, хрящі, сухожилля), перешкоджаючи деградації хрящової тканини. Сірка також має судинорозширювальну і антисептичну дію.

У санаторіях П’єштяни дуже ефективно роблять підводне витягування хребта, яке проводиться в термально мінеральній воді з температурою 38 ° C. Під впливом теплої води м’язи розслабляються і під власною вагою хребет пацієнта плавно витягується. Іноді доцільно використовувати додаткові важки, які кріпляться зазвичай на ноги або тулуб. Підводне витягування дозволяє зняти зайвий тиск в міжхребцевих дисках, сприяє зменшенню невеликих міжхребцевих гриж і поверненню змістилися міжхребцевих дисків в їх природне положення, знімає больовий синдром.

Грязелікування

Основні лікувальні процедури – грязьовий басейн і грязьові аплікації. Лікувальна грязь, також як і термальна вода, насичує хрящі, сполучні тканини і міжхребцеві диски корисними мікроелементами. В ході проведення грязьових процедур розширюються судини, знижується артеріальний тиск, знімається гіпертонус м’язів, посилюється кровообіг, йде больовий синдром. Грязьові аплікації також допомагають зменшувати пухлини навколо суглобів, сприяють підвищенню протизапальної активності організму.

Фізіотерапія

Індивідуальна і групова лікувальна гімнастика, масаж, лікувальна фізкультура в басейні є найважливішою частиною лікування захворювань опорно-рухового апарату. Ці процедури дозволяють розвантажити або зміцнити певні групи м’язів, збільшити рухливість суглобів.

П'єштяни

Який санаторій обрати?

Правильний вибір санаторію є одним з найважливіших чинників ефективного лікування і успішності поїздки в П’єштянах. Команда Balina Med Travel допоможе Вам обрати найкращий варіант.

Санаторій «Thermia Palace» розташований в центрі острова і являє собою комфортний санаторно-курортний комплекс з високим рівнем сервісу. Лікувальні процедури гості санаторію проходять в бальнеологічному центрі «Ірма», з яким Терміт Палас з’єднаний теплим критим переходом. «Ірма» має власний унікальний грязьовий басейн і пропонує широкий спектр класичних процедур.

Санаторій «Balnea» розташований в північній частині. Лікування гостей санаторію проводиться в просторому і сучасному бальнеологічному центрі «Balnea», з яким санаторій з’єднаний теплим критим переходом. Лікувальний центр був повністю реконструйований в 2014 році.

Санаторій «Pro Patria» розташований на початку курорту, в історичному будинку, побудованому в 1916 році. Від санаторію до центру П’єштяни всього 700 метрів. Лікувально-оздоровчі процедури для гостей проводяться як у власному лікувальному відділенні санаторію, так і в бальнеологічному центрі «Napoleon», який знаходиться поруч з «Pro Patria».

Що подивитися в П’єштянах?

Оглядати визначні пам’ятки курорту Пієштяни можна без карти, так як розташовані вони практично один за одним на вулиці Вінтерових. Прогулюючись по цій головній історичній зоні, гість міста точно не заблудиться і зможе сфотографувати основні історичні пам’ятники. Бальнеологічний музей – найбільший і популярний в П’єштянах.

П'єштяни

 

Забронюйте санаторій в П’єштянах прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *