Сьогодні Рогашка Слатина відомий термальний курорт, в який можна закохатися з першого погляду – чудовий парк, численні прогулянкові доріжки, зелені пагорби і блакитне небо створюють своєрідну кліматичну зону, а джерела унікальної мінеральної води Донат Mg своїми вражаючими властивостями покращують самопочуття.

Головною спеціалізацією курорту Рогашка Слатина є лікування шлунково-кишкового тракту і обміну речовин. Справа в тому, що місцева мінеральна вода «Донат Mg» є найбільш насиченою магнієм водою в світі (1000 мг / л, інші відомі мінеральні магнієві води на курортах містять в середньому 150 мг / л), тому успішно застосовується для лікування широкого спектру захворювань шлунково кишкового тракту.

Що лікують в Рогашка Слатина?
  1. Захворювання стравоходу (хіатальная грижа, стану після операцій на стравоході)
  2. Захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки (хронічна виразка шлунка або дванадцятипалої кишки)
    Захворювання тонкого і товстого кишечника (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, стану після резекції тонкої і товстої кишки або аноректума)
  3. Захворювання печінки (стану після токсичної або медикаментозної печінкової недостатності, стану після хронічного активного або персистуючого гепатиту, після первинного біліарного цирозу печінки, після операцій на печінці, після трансплантації печінки)
  4. Захворювання підшлункової залози (панкреатит, стану після операції на підшлунковій залозі)
  5. Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет з важкими ускладненнями, гостра печінкова порфірія)
  6. Злоякісні новоутворення органів травлення (стан після операцій злоякісних пухлин органів травлення або променевої терапії, або хіміотерапії, якщо передбачається усунення функціональних порушень)
Як діє мінеральна вода?

Магній бере участь більш ніж в 300 життєво важливих для організму людини процесах, і недолік магнію в тій чи іншій мірі сприяє розвитку багатьох захворювань.

Унікальність мінеральної води «Донат Mg» в тому, що вона не викликає звикання і не має протипоказань. Через низький вміст солі «Донат Mg» можна пити гіпертонікам без ризику підвищення тиску.

Ще однією особливістю мінеральної води в Рогашка Слатина є її здатність впливати не так локально на якийсь конкретний орган, а комплексно на весь організм, адже «Донат Mg» впливає на обмін речовин на клітинному рівні.

«Донат Mg» можна приймати навіть дітям, так як дитячий організм в процесі росту і в зв’язку з інтенсивністю обмінних процесів має велику потребу в мінеральних речовинах. Мінеральна вода «Донат» впливає на зростання кісткової і м’язової тканини, знижує збудливість, сприяє поліпшенню вуглеводного і білкового обміну в організмі.

Як проходить лікування?

Класичне курортне лікування починається з огляду у лікаря санаторію, при необхідності проведення додаткових аналізів, збору анамнезу і складання курсу лікування. Надалі проводиться заключний огляд, при необхідності проводяться і контрольні огляди.

Які є методи оздоровлення в Рогашка Слатина?

Специфіка курорту Рогашка Слатина полягає в тому, що лікувальні процедури проводяться не в санаторіях, а в медичному центрі «Рогашка». Основними напрямками лікування є:

Питне лікування

Водолікування (мінеральні ванни, підводний масаж, ванни з трав’яними добавками)

Грязелікування (грязьове обгортання, грязьові аплікації)

Фізіотерапія (групова гімнастика, індивідуальні заняття)

Електротерапія (магнітотерапія, лазерна терапія, діатермія, ультразвук)

Який санаторій обрати?

Правильний вибір санаторію є одним з найважливіших чинників ефективного лікування і успішності поїздки. Команда Balina Med Travel допоможе Вам обрати найкращий варіант.

Гранд-готель «Sava» зручно розташований в самому центрі курорту Рогашка Слатіна, прямо навпроти питного павільйону з лікувальними мінеральними джерелами води «Donat Mg», з яким він з’єднаний теплим критим переходом. «Сава» вважається одним з найбільш комфортабельних готелів на курорті. Лікування гості проходять у власному лікувально-оздоровчому відділенні готелю «Sava», де проводяться процедури для лікування опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, неврологічних захворювань

Санаторій «Grand Hotel Rogaska» – найбільший санаторій на курорті, розташований в 100 метрах від питного бювету. Дійти до павільйону можна не тільки по вулиці, але і по теплому критому переходу. Санаторій має власне лікувально-оздоровче відділення, в якому гості проходять процедури. Також в санаторії є власний лікар, який приймає гостей.

Спа-готель «Slovenija» розташований в центрі курорту Рогашка Слатина, в 5-7 хвилинах ходьби (близько 350 метрів) до павільйону з мінеральною водою «Donat Mg» і медичного центру «Рогашка», де проводиться більшість лікувально-оздоровчих процедур. Спа-готель має власне невеличке лікувально-оздоровче відділення, в якому проводяться окремі процедури. В готелі є власний басейн. У 300 метрах від спа-готелю знаходиться розважальний комплекс з басейнами «Рогашка Рів’єра».

Санаторій «Grand Hotel Donat» – один з найбільш комфортабельних на курорті, розташований він ближче всіх до медичного центру та питного бювету – всього в 20 метрах. Потрапити в медичний центр можна не тільки по вулиці, але і по теплому критому переходу. Готель має в своєму розпорядженні великим wellness-центром з двома басейнами (відкритим і критим, з гідромасажними струменями, обидва з джакузі), саунами, відмінною зоною відпочинку з чаєм, фітнес-залом з тренажерами. Також тут проводять багато релаксаційних процедур. Власного лікувально-оздоровчого відділення немає, проте від медичного центру «Рогашка» відділяє 20-метровий коридор.

Готель «Atlantida» має ідеальне розташування на курорті Рогашка Слатіна – в оточенні лісового масиву, в 300 метрах від медичного центру «Рогашка», де гості проходять всі лікувально-оздоровчі процедури. Поруч з медцентром знаходиться павільйон з мінеральною питною водою «Donat Mg», там гості проходять питної лікувальний курс.

 

Забронюйте санаторій в Рогашка Слатина прямо зараз!

Залишилис питання? Телефонуйте за номером +380955957085

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *