Українка Міла Ребрикова приблизно два роки тому народилася нормальним здоровою дитиною. На вигляд будь-яких проблем зі здоров’ям не було помітно. Тільки в житті крихітної Мілочки були відсутні звуки. У неї було вроджене порушення слуху і її батьки виявили це тільки тоді, коли їй виповнився рік.

Під час обстежень проведених в лікарнях України, Віталій і Яна Ребрикова дізналися, що їхня дитина не сприймає ніяких звуків. Держава фінансує програму з імплантації діткам з таким діагнозом, як у Мiлочки, але черга на цю операцію була настільки величезна, що чекати дiвчинцi потрібно було не один рік… Щоб дитина не стала німою, необхідно було це зробити до трьох років. До трьох років розвивається ділянку мозку, яка відповідає за мову.

Таким чином, українська сім’я з повними надій очікуваннями зібралася і вирушила до Туреччини. Для проведення обстеження і лікування вибрали Клініку Acıbadem Бодрум. Операція Мілі Ребрикова була зроблена досвідченим фахівцем своєї справи, професором доктором Мехмет Зія Озуер.

За твердженням професора доктора Мехмет Зія Озуер для лікування Міли підійшла кохлеарна імплантація (cochlea – равлик внутрішнього вуха), тому що «хоч Міла і користувалася слуховим апаратом, глухота у неї прогресувала, апарат не допомагав їй в повній мірі, для розвитку мовлення необхідно провести операцію »- сказав лікар.

Після операції через тиждень проводилося активування імпланта. Перша реакція у Міли: вона дивилася навколо себе з подивом і цікавістю. Коли вже Мілочка звикла до звуків, вона ще щасливіше відгукувалася на звуки.

Яна Ребрикова, яка не може приховати своєї радості від того що Міла, нарешті вперше почула, висловила велику подяку, сказавши: «Це неймовірне відчуття і день, який ми чекали місяцями. Це прекрасне почуття, яке неможливо пояснити словами ». Батько Міли, Віталій Ребриков, заявив, що «Ця операція для нас була великим очікуванням. І сьогодні ми відчуваємо щастя бачити кінець цього очікування ». Сім’я Ребрикова тепер з нетерпінням чекає, коли їхня дочка скаже слова «мама» і «тато».

Детальніше про кохлеарну імплантацію за посиланням https://medical.balina.com.ua/povernennia-slukhu/

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *